ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Rozumiemy, że nie każdy ma czas, aby aktywnie uczestniczyć i działać w takiej sprawie.
Chcemy umożliwić Ci odegranie swojej roli. Możesz zostać naszym partnerem!

Możesz być częścią Fundacji Light House na różne sposoby i dzięki temu możesz czynić dobro. Stając się partnerem Fundacji Light House oznacza, że stajesz się częścią naszej wizji, wyposażając nas byśmy mogli działać więcej i lepiej!

PRYWATNY Partner

Prosimy, nie myśl, że małe kwoty nie pomagają.

Dawanie małej kwoty co miesiąc
oznacza, że ​​ na koniec dałeś w sumie więcej niż mógłbyś jednorazowo!

Każda darowizna, w połączeniu z innymi, daje nam ogromne wsparcie,
a zatem robi wielka różnicę.
Środki przekazywane co miesiąc pomagają nam lepiej planować budżet i być bardziej strategicznymi.

Masz firmę i chcesz
stać się częścią naszej wizji?  Dziękujemy! Będziemy zachwyceni i wdzięczni! Dzięki Twojemu partnerstwu nie tylko stajesz się częścią naszej wizji, ale też podtrzymujesz ją i pomagasz ją rozwijać! Jest kilka wyjątkowych możliwości i sposobów na jakie możesz pomóc i stać się częścią wyjątkowej misji razem z nami!

KOŚCIÓŁ JAKO PARTNER

Chcesz nas wspierać i naszą wizję w swoim kościele, ale nie wiesz jak?

Nasz zespół jest wdzięczny za każdą modlitwę. Módlcie się jako kościół o nas, o ofiary, ale także o tych, którzy popełniają te zbrodnie. Uznajemy, że modlitwa jest bardzo potężną bronią.
Na przykład, możesz modlić się co tydzień podczas wieczorów modlitwy lub w swoich grupach modlitewnych. Jeśli potrzebujesz wskazówek, o co konkretnie się modlić, skontaktuj się z nami.

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem i wspierać nas w inny sposób, możesz znaleźć więcej informacji na temat opcji wsparcia klikając w przycisk poniżej.