Naszą misją jest prowadzić ludzi do życia w wolności

Fundacja Light House jest Chrześcijańską organizacją pozarządową typu non-profit.

Przyczyniamy się do zwalczania handlu ludźmi i współczesnego niewolnictwa. Udzielamy pomocy ofiarom handlu ludźmi i innych przestępstw oraz tym, którzy są w jakikolwiek sposób zniewoleni lub zagubieni.

Pokazujemy jak zacząć nowe życie, kiedy wszystko wydaje się być stracone.

Light House, tak, osobno. To nie jest błąd. Angielskie słowo lighthouse ma również drugie znaczenie: dom światła. Inspirują nas oba znaczenia tych słów, dlatego postanowiliśmy je rozdzielić.

Latarnia Morska od dawna służyła marynarzom pomocą w wyznaczeniu drogi do portu. Głównie podczas sztormów, w ciemności, kiedy najtrudniej znaleźć drogę, ona wskazywała kierunek.

Latarnia morska to symbol nadziei. W budynku latarni, często można było znaleźć schronienie. Nierzadko miała ona również funkcje obronne, jako pierwszy punkt na lądzie danego portu.

lądzie danego portu. Latarnia morska wita utrudzonych podróżą oraz żegna wyprawiających się w podróż.

Jako Fundacja, chcemy wskazywać ludziom drogę podczas życiowych burz, zagubionym i tym, którzy opadli z sił w walce z przeciwnościami życia. Chcemy wskazywać drogę do życia pełnią wolności – być punktem informacji – widocznej dla wszystkich z daleka. Światłem w ciemności.

Jesteśmy powołani, żeby wytrwale stać podczas burz, być opoką, bez ustanku wysyłającą sygnał nadziei. Jesteśmy powołani by świecić.